עיצוב גינות

7 טיפים לבחירת שער חשמלי

מי שרוצה לבחור שער חשמלי איכותי יכול לעשות זאת רק אם יתחשב בכל הדרישות שלו. הבעיה היא שלפעמים אתם לא יודעים כיצד לבחור את השער ומה אתם בדיוק צריכים וזה נובע מאי היכרות עם התחום. המאמר הזה יספר לכם על 7 טיפים חשובים לפני בחירת שערים חשמליים.

שער חשמלי מחברה אמינה

הדבר החשוב ביותר הוא ששערים חשמליים בוחרים רק מחברות אמינות. אי אפשר לבחור שער חשמלי מחברה שאינה אמינה מספיק בעיניכם כי אי אפשר לדעת מה בדיוק תקבלו. יכול להיות שהחברה תשקר לכם בכל מיני פרמטרים רק כדי שתקנו את השער ויכול להיות שהחלקים שמרכיבים את השער לא כל כך איכותיים והם מיוצרים במדינות זולות כמו למשל סין.

בחירת שער שמתאים לעיצוב

אם לא תבחרו שערים חשמליים שמתאימים לעיצוב מהר מאוד תגלו שהם יוצרים צרימה קשה שקשה להתעלם ממנה. כמובן שזה תלוי מאוד בעיצוב שיש בחצר הרי יש חצרות שיהיו אוניברסליות יותר בעיצוב שלהן וכך למעשה כל שער יתאים להן אך יש מקומות שיצטרכו עיצוב מאוד ספציפי בין אם בצבע ובין אם בסגנון.

שער עמיד ואיכותי לאורך זמן

שערים חשמליים חייבים להיות חזקים ועמידים לאורך זמן. אם לא תבחרו שער חשמלי חזק ועמיד יכול להיות שבהמשך תגלו שהוא מתחיל להחליד או עושה בעיות אחרות. יכול להיות שהוא גם יתברר כחלק יותר ממה שחשבתם ויוכלו לפרוץ אותו בקלות או שהוא יתעקם אפילו ממכות בעוצמה בינונית. את העמידות תבחנו לפי איכות החברה, התקנים שלו וכמובן המלצות עליו.

תמיד בצעו השוואת מחירים

תמיד חשוב לקבל עסקה משתלמת וזה למעשה תלוי רק בכם. אל תאמינו לכל חברה שאומרת לכם שאצלה תמצאו את המחירים הכי זולים, אתם צריכים לבחון את זה בעצמכם. רק כך תוכלו לקבל מחיר משתלם כי לעתים תוכלו לחסוך אלפי שקלים רק מסקר שוק קצר שיראה לכם שאתם יכולים לקבל בדיוק את אותו השער מחברה אחרת.

שער טוב הוא שער שקט

עוד אחד מהפרמטרים החשובים ביותר שלפעמים קל לשכוח בקניית שערים חשמליים הוא הרעש שהוא מייצר. השער יכול להיות איכותי מאוד, יפהפה בעיצובו ועמיד לטווח ארוך אך מה זה משנה אם הוא עושה רעש נורא בכל פעם שפותחים אותו. בין אם בחרתם מחסום זרוע, שער נגרר או כל סוג שער אחר אתם חייבים לקחת את הרעש שהוא מייצר בחשבון.

בדקו את שירות הלקוחות

שירות הלקוחות של החברה שמוכרת לכם את השער הוא אחד הדברים החשובים ביותר שישפיעו על התחזוקה שלו ועל התפעול שלו. למעשה יכול להיות שהשער יתקלקל בהמשך אך אין לכם סיבה לכעוס אם לא מדובר בבעיות כרוניות. לעומת זאת אתם כן צריכים לכעוס אם החברה לא מספקת לכם שירות לקוחות ותמיכה טכנית מיד כאשר אתם צריכים אפילו בשעות הלילה.

תכללו בעסקה אביזרים נוספים

חשוב מאוד להתמקח עם החברה כדי להוזיל את העלויות ולברר גם מה עלויות ההתקנה שלפעמים מוסיפות עוד כמה אלפי שקלים לקנייה. הבעיה היא שאנשים רבים לא יודעים עד כמה כושר המיקוח שלהם משמעותי בין אם מדובר על הוזלה של המחיר, הוזלה של עלויות התקנה ואפילו קבלת מוצרים מסוימים בחינם או בהנחה כמו למשל שלט אזהרה שמדובר בשער חשמלי שחובה לשים לפי החוק, נורה מהבהבת שפועלת כאשר השער נפתח וכן הלאה. כל האביזרים הללו יכולים לעלות עוד כמה מאות שקלים ואפשר להתמקח כדי לקבל אותם במתנה או במחיר הרבה יותר זול בקנייה שער חשמלי.

דילוג לתוכן