עיצוב גינות

שערים חשמליים לגינות פרטיות

שער חשמלי יכול להיות שינוי משמעותי לגינה שלכם. יכול להיות שהשער החשמלי יהיה איכותי מאוד ויכול להיות שהוא יהיה יפהפה בעיצוב שלו אך אלו רק חלק מהיתרונות שלו. במאמר זה לא נדבר רק על היתרונות שלו אלא גם על דרך הבחירה והרכישה שלו ולמעשה כל מה שאתם צריכים לדעת עליו.

למה כדאי לרכוש שער חשמלי לגינה?

שערים חשמליים לגינות פרטיות יכולים להיות הגורם שישנה לגמרי את הנוחות בחייכם וגם את עיצוב הגינה. למעשה שער חשמלי הוא קנייה גדולה למדי שיכולה לעלות כמה אלפי שקלים לכל הפחות אך מדובר בקנייה חד פעמית שמשמעותית להעלאת ערך הבית ושיפור איכות החיים ובטיחות המשפחה. שער חשמלי הרבה יותר קשה לפרוץ והוא תמיד יהיה סגור. הוא נסגר באופן חשמלי מיד אחרי שנכנסתם או יצאתם עם הרכב וכך יש סיכוי נמוך יותר שמישהו ייכנס לכם לגינה. כמו כן שער חשמלי מתקדם יותר, הוא נפתח לבד בלי שאתם צריכים לצאת מהרכב והוא גם מוסיף חדשנות לבית.

מאיזו חברה נוכל לבחור את השער?

כדי לקנות שער חשמלי אם צריכים ליצור קשר עם אחת החברות שמוכרת שערים חשמליים. שער חשמלי יכול להיות הרבה יותר מתאים אם תבחרו בחברה אמינה שיכולה לעזור לכם להבין מה הדרישות שלכם אפילו אם לא הייתם מודעים אליהם לפני הבחירה. למשל, חברה מקצועית תשאל אתכם מה העיצוב בגינה שלכם, האם יש לכם פרגולה או גדר מעץ וכך תוכל להתאים את העיצוב המושלם. היא גם תבין עד כמה השער רחוק מחדר השינה שלכם והסלון כדי שתבין עד כמה או צריך להיות שקט ואלו הן רק חלק קטן מהדוגמאות למשמעות הבחירה בחברה איכותית ומקצועית.

כיצד נוכל לבחור את השער המתאים?

כדי לבחור את השער החשמלי המתאים ביותר אתם קודם כל חייבים לבצע סקר שוק. אי אפשר להתמקד בחברה אחת וממנה לבחור את השער ולצפות שהבחירה שלכם תהיה מושלמת. בסופו של דבר אין תחליף לסקר שוק כי מעבר להשוואת מחירים שיכולה להיות משמעותית מאוד, יש חשיבות רבה גם לבדיקה של כל האפשרויות השונות כדי לקבל את השער שמתאים לעיצוב הכי טוב ואת השירות הכי אישי שיש. חשוב גם לבחור את השער לפי אפשרויות ההתקנה, יש שערים שלא יכולים להיפתח החוצה כי אין מקום ולכן שער כנף לא יהיה ניתן לבחור, ולעתים אין מקום לגרור אותו הצידה ואז רק שער הרמה או גלילה יהיה מתאים.

כמה עולה שער חשמלי בממוצע?

קשה לדבר על המחיר הממוצע של שערים חשמליים כי הוא תלוי מאוד בגודל השער, סוג השער, העיצוב וכן הלאה. ככל שהשער יהיה גדול, מעוצב ומתוחכם יותר כך הוא יהיה יקר יותר. השער יכול לעלות לעתים 10 אלף שקלים בלבד ולעתים יגיע למחיר של 30 אלף שקלים. הכל תלוי בכל הפרמטרים הללו אך חשוב לזכור שיש גם הבדלים בין החברות השונות ולכן כדאי לבצע סקר שוק מעמיק ולהשוות.

מה עוד צריך לבדוק לפני הבחירה?

לפני שבוחרים שערים חשמליים חשוב מאוד לבדוק מה שירות הלקוחות של החברה, מה האחריות שהיא נותנת לכם בעת הרכישה ולכמה זמן היא תקפה וכמובן גם מה אפשרויות הפתיחה של השער. את הפרמטרים הללו חשוב לבדוק כי לעתים לא מייחסים להם חשיבות רבה בגלל התעסקות בפרטים אחרים. יש שערים חשמליים שנפתחים עם שלט, יש כאלו שנפתחים בשיחת טלפון ולכל לקוח יכול להיות שתהיה נוחה יותר שיטה אחרת.

דילוג לתוכן