חיפוי לבריכה
בנייה,  כללי

סוגי חיפויים לבריכה

מה זה בכלל חיפוי לבריכות שחייה, מדוע הוא נחוץ ואלו סוגים של חיפויים קיימים? זה הזמן לגלות.

מהו חיפוי לבריכה ולמה הוא נחוץ?

חיפויים לבריכה הם למעשה שכבות חיצוניות שמותקנות על פני הבריכה, כמובן שהיא איננה מלאה, וזאת כדי לשמור על איכות המים ולבודד אותם מהבטון או הפיברגלס שמהווה את התבנית שלה. מדוע זה נחוץ? כדי למנוע מעבר של חומרים ומזהמים שונים שיכולים להיות בקרקע שמסביבה, ובין היתר לאטום אותה טוב יותר. הציפויים צריכים להיות חזקים, איכותיים ועמידים לטווח הארוך והם חייבים להיות מותקנים על ידי אנשי מקצוע מתאימים. אלו סוגי חיפויים יש ומה היתרון של כל אחד?

חיפוי לבריכה


סוגי החיפויים האפשריים לבריכה שלכם

  • אחד החיפויים הנפוצים ביותר הוא חיפוי וניל. חיפוי זה מגיע בדמות יריעות כאשר היריעות ננעלות בחלק העליון של הבריכה בצמוד לשפתיים שלה. יריעות אלו מתאימות הן לבריכות בטון והן לבריכות מתועשות, כאשר הן מגיעות כמקשה אחת ובהזמנה מיוחדת לפי התאמה אישית. היתרון של יריעות וניל הוא ההתאמה המעולה שלהן לכל תנאי טמפרטורה, בין אם מדובר בחום קיצוני או בקור קיצוני, וזאת על ידי יכולת ההתרחבות והכיווץ שלהן.
  • ציפוי פיברגלס מתאים ליישום בבריכות פיברגלס לכל סוגי הבריכות המתועשות. הציפוי מתבצע בצורה ידנית כאשר הוא אטום לחלוטין בפני חיידקים וכימיקלים, כאשר הציפוי מונע 30 אחוז מהכימיקלים המשומשים. כמו כן, הציפוי מונע את הכתמת התבנית החיצונית של הבריכה ובכך תורם גם לאסתטיקה. פני השטח של הבריכה יהיו חלקים מאוד בשל הציפוי ולכן הבלאי יהיה נמוך מאוד בהשוואה לכל ציפוי אחר.
  • חיפוי PVC לבריכה הוא עוד אחד מהחיפויים המובילים והנפוצים ביותר שיש. החיפוי מגיע ביריעות שמקובעות על ידי הלחמה אל תבנית הבריכה, בקירות וברצפה שלה. היריעות מותאמות גם ליישום בבריכות בטון וגם בבריכות שחייה מתועשות כאשר כמו יריעות הווניל, מדובר ביריעות כמישות ובעלות ציפוי נגד הקרינה האולטרה סגולה, מה שתורם להארכת חייהן.0
דילוג לתוכן