מיזוג והסקה

נמאס לכם לשלם חשבונות חשמל מנופחים על הסקה בחורף?

חימום תת רצפתי הוא פתרון מצוין עבור מי שלא רוצה להמשיך לשלם חשבונות חשמל מנופחים בתקופת החורף. למרות שהחורף הישראלי לא מתאפיין בימים רבים של גשם ושלג, הוא עדיין פוגע באיכות החיים ומחייב התאמות מיוחדות. פערי הטמפרטורות בין החורף והקיץ מגיעים לאחוזים גבוהים והדרך היחידה להתמודד עם הקור היא באמצעות הסקה אפקטיבית. יחד עם זאת, חשבונות החשמל של החורף משפיעים לרעה על התקציב המשפחתי וגורמים עוגמת נפש.

חימום תת רצפתי שונה ממערכות אוורור, מיזוג וחימום כי הוא מבוסס על חימום משטחים. מדובר למעשה על מערכת לחימום הבית שאותה מיישמים על ידי שתי אפשרויות: צינורות מים חמים או גופי חימום חשמליים. גם את הצינורות וגם את גופי החימום ניתן להניח מתחת לריצוף וכל המערכות נשלטות על ידי אפליקציות סלולריות.

היתרונות של חימום תת רצפתי

אם החלטתם שהגיע הזמן לעבור לחימום תת רצפתי, כדאי שתכירו את היתרונות שלו:

א. נוחות תרמית – היתרון הבולט של חימום תת רצפתי לא קשור לחיסכון בהוצאות, אלא לתחושת הנוחות התרמית. זו שיטת חימום שמשפיעה גם על טמפרטורת האוויר וגם על הטמפרטורה של הקרינה. החימום מחמם את האוויר ומקרין חום בצורה שווה ולכן הוא אידיאלי לבתי משפחות עם ילדים.

ב. ייבוש האוויר – חימום תת רצפתי לא מייבש את האוויר כמו מזגן רגיל. הוא מניע את האוויר בחלל באופן איטי, מפחית את תחושת היובש ומשפר את היעילות בטווח הקצר והארוך.

ג. חיסכון במקום – מערכת חימום תת רצפתי מותקנת כמובן מתחת לריצוף ולכן היא חוסכת מקום. בעוד אמצעי חימום אחרים יוצרים הפרעה לשימוש בחדר ולריהוטו, החימום נסתר לגמרי והוא גם לא גוזל מגובה החדר.

מבחינה כלכלית, חימום תת רצפתי עם צינורות מים חמים או גופי חימום חשמליים יהיה משתלם יותר בהשוואה לכל אלטרנטיבה אחרת. ההתקנה מתבצעת לפי צרכי הלקוח ולכן אפשר לחמם את המים בצינורות עם גז, נפט או סולר, או ליהנות מבקרה יעילה ופשוטה על גופי חימום חשמליים.

דילוג לתוכן