כללי

מה השימושים של גדר איסכורית

גדר איסכורית היא אחת הגדרות הנפוצות ביותר שיש. גדר זו דקה יחסית אך היא עדיין חזקה מאוד, היא עמידה לטווח הארוך והיא יכולה להיות מותקנת תוך דקות ספורות. זה הזמן להבין מה היתרונות שלה, ממה היא בנויה והכי חשוב – איפה משתמשים בה.

מהי גדר איסכורית וממה היא בנויה?

גדר איסכורית היא אחת הגדרות הנפוצות ביותר כיוון זולה מאוד ומשיגה את המטרה, כי למרות הדקות שלה היא עמידה מאוד. היא עמידה מאוד כיוון שהיא מורכבת מפח מגולוון שיכול להיות שימושי מאוד בכל עונה כולל בתקופת הקיץ עם השמש החמה וגם בחורף כאשר יש גשמים רבים. גדר זו בנויה מפח מגולוון דק מאוד שנע בין 0.3 ל-0.5 סנטימטרים אך כמובן שאפשר לשנות את העובי של הגדר בהתאמה, כאשר גדרות אלו יכולות להגיע בהתאמה אישית ללקוח אם כי זה נדיר יחסית בשוק.

מה היתרונות של גדר איסכורית?

גדר איסכורית נחשבת לגדר איכותית מאוד אך לא תמיד היא תתאים. היא נחשבת לדקה מאוד ביחס לגדרות אחרות והמבנה שלה, שהוא מבנה רצוף כמקשה אחת שלא כמו גדר רשת או גדרות עם מרווחים בין החלקים השונים, היא יכולה להתעקם בקלות רבה יותר. עם זאת היא עדיין נחשבת לגדר איכותית מאוד בגלל שהפח המגולוון גמיש במידה הנכונה, הוא עדיין קשיח יחסית ולכן אם מקבעים את הגדר היטב היא יכולה להגן על כל מה שהיא תוחמת. העמידות שלה בפני קורוזיה מעולה ולכן גם תנאי לחות גבוהים במיוחד לא יכולים לסכן אותה. בנוסף, היא זולה מאוד, וגם קל לשנע ולהתקין אותה.

מה השימושים הנפוצים ביותר בה?

השימוש הנפוץ ביותר בגדר איסכורית הוא באתרי בנייה. אתרי בנייה צריכים גדר שתתחם את כל האזור ותאפשר לצוות הפועלים להשאיר את הציוד שלה בלי שההמון שעובר ברחוב יוכל לראות מה נמצא בפנים וזה יכול לעזור במניעת גניבות. כמו כן אתרי בניה צריכים גדר יחסית זולה שלא תעצים את התקציב שלהם, שיהיה אפשר להתקין מתי שרוצים ובמהירות רבה בלי לבזבז על כך זמן רב. גדר איסכורית יכולה להיות איכותית מאוד לאתרי בנייה גם כיוון שהיא עמידה מאוד לזעזועים בגלל הגמישות של הפח המגולוון, ואפשר גם להדפיס או להדביק עליה פרסומות וליצור גדר חיה.

גדר איסכורית בשילוב תלתלית

איפה עוד ניתן למצוא גדר איסכורית?

גדר איסכורית אפשר למצוא גם במגזר העסקי והתעשייתי כמו למשל בעסקים שונים או מפעלים קטנים, כאשר במפעל גדול בדרך כלל משתמשים בגדרות רציניות יותר מברזל או אלומיניום. גדר איסכורית ניתן למצוא גם במגזר הפרטי וכיום בתים פרטיים משתמשים בה כדי לתחום את הגינה שלהם, בין אם לתיחום חיצוני או לתיחום פנימי. חומר איסכורית יכולה להיות שימושי מאוד גם בתור גגון, אך זה כמובן שימוש אחר.

דילוג לתוכן