כללי

מה היתרונות של גדר רשת

לא תמיד גדר רשת תתאים לשימוש אך אם היא מתאימה, היא קולעת בול לכל המטרות. היא קלה, קל לשנע אותה, קל לאחסן אותה, היא זולה מאוד והיא גם מספקת מראה ואווירה אחרים מאשר גדרות אחרות. זה הזמן להבין מה היתרונות שלה בהרחבה כדי שתוכלו להבין האם זו הגדר המתאימה לכם.

גדר רשת מאפשרת מראה פתוח יותר

לעתים אנו רוצים להגן על מה שנמצא בשטח שלנו אך זה לא אומר שאנו רוצים שהפרטיות שלנו תהיה מוחלטת. אמנם פרטיות מוחלטת נשמע כמו דבר מעולה אך אף אחד לא רוצה לשבת בגינה ולא לראות דבר שקורה בחוץ, ודאי לא כאשר יש לו נוף יפה או שהוא צריך לראות מה קורה בחוץ מכל מיני סיבות, במגזר הפרטי והעסקי. הבעיה היא שהשילוב בין הפרטיות לבין הביטחון נתקל בקשיים רבים, שנפתרים על ידי גדר רשת. גדר רשת יכולה להיות חזקה מספיק כדי להגן עליכם וכדי שלא יהיה ניתן לחתוך אותה בקלות, אך בסופו של דבר אין חסימה של אוויר ולא של שמש כך שאתם נהנים מאווירה פתוחה.

גדר רשת קלה מאוד להתקנה ושינוע

גדר רשת יכולה להיות קשה מאוד אך לעתים היא גם תהיה גמישה. הקשיחות והגמישות יכולות להיות לטובתכם ברמה משתנה כך שאתם יכולים להתאים אותה לדרישות שלכם, לפי רמת הבטיחות שאתם רוצים לקבל. אם תבחרו בגדר גמישה יותר שמותחים על מוטות שנעוצים באדמה תוכלו לשנע אותה הרבה יותר בקלות ויש גדרות שאפילו אפשר לקפל ולהשתמש באופן נקודתי. כמובן שגם גדרות קשיחות קל מאוד לשנע ביחס לגדרות אחרות בעיקר בגלל היכולת הפשוטה והמהירה להרכיב אותן וגם בגלל המשקל הקל שלהן.

שלל דוגמאות ועיצובים לכל הלקוחות

גדרות רשת אולי נשמעת לכם כמו גדרות די משעממות אך הן יכולות להגיע רחב של עיצובים. יש גדרות שיכולות להגיע עם מרווחים קטנים מאוד, יש כאלו עם מרווחים גדולים יותר, יש גדרות שיכולות להיות עם עיטורים מיוחדים ויש כאלו שיגיעו אפילו בצבע אחר ולא רק בצבע כסף. העיצובים הללו יכולים להפוך את הגדרות לאטרקטיביות מאוד ולהשפיע על העיצוב של החצר כולה, בין אם מדובר בגדרות בהיקף גדול או בהיקף קטן. יש גם גדרות שיכולות להיות מותאמות אישית למרות שאלו יהיו בחירות הרבה פחות נפוצות.

גדר רשת

המחיר שלה זול מאוד ביחס לאחרות

אחרי כל היתרונות של גדרות רשת שמנינו עד כה יש עוד יתרון אחד שמשלים את התמונה, המחיר. המחיר של גדרות רשת נחשב לזול מאוד ביחס לגדרות אחרות, וזאת בהתחשב בכך שגדרות מתכת בדרך כלל עולות הרבה יותר מגדרות מחומרים אחרים כדוגמת פלסטיק או עץ. גדרות מתכת נותנות לכן ליהנות מכל היתרונות של חוזק, גמישות ועיצוב לצד מחיר נוח, שכולל גם מחיר התקנה נוח כמו שציינו לעיל.

דילוג לתוכן