כללי

כל מה שרציתם לדעת על תיבות דואר לבתים פרטיים

הבית שלכם הוא המקום שלכם לעצב את הסביבה שבה אתם חיים, וכאשר מדובר על בית פרטי, הדבר נכון פי כמה – כי הכל בעצם תלוי רק ברצון שלנו. אחד הדברים שחשוב לדאוג להם מבעוד מועד, הוא בהתאמה של תיבות דואר לבתים פרטיים. יש כל כך הרבה סגנונות עיצוב וכל כך הרבה אלמנטים. אז מה בעצם צריך לדעת, לפני שממהרים לבחור תיבות דואר לבתים פרטיים ועל מה חשוב להקפיד?

 

כל הדברים שכדאי לחשוב עליהם

  • מיקום התיבה – באופן הגיוני, המיקום של תיבות דואר לבתים פרטיים הוא מחו לבית אבל עדיין יש פה שטח רב מאד. אם יש לכם שער – רצוי מאד למקם את התיבה בסמוך לשער הכניסה (אל תשכחו שהדוור לא צריך לעבור את השער כדי להשאיר לכם דואר). אפשר לשלב את תיבת הדואר יחד עם האינטרקום בכניסה לבית, ואפשר שהיא תהיה חלק נפרד ממנו, אך באותו אזור – וזה תלוי גם בשטח שמוקצה לכם מחוץ לבית.
  • שילוב תיבה עם מערכות הגנה – אפשר כיום להזמין תכנון מיוחד של תיבות דואר לבתים פרטיים שמשולבות בהן מערכות המיגון והנעילה של הבית שלכם. זה אומר שהתיבה תהיה משולבת עם האינטרקום עצמו, ואם תרצו – גם יהיה ניתן להתקין עליה את הקודן כניסה לבית שלכם. כך אתם גם חוסכים במקום, גם מקבלים תיבה גדולה ובולטת, וגם לא מוותרים על מערכות המיגון והנעילה החשובות לבית.

 

דואגים לכם לכל דבר

בחברות העוסקים בתיבות דואר -דואגים החל מהאזור שבו היא תותקן, ועד לבחירת העיצוב של שם המשפחה שיופיע על התיבה. כדאי להעדיף חברה בעלת שנים ארוכות של ניסיון בתחום – התחילו  לסקור ברשת את כל ההצעות לתיבות לבתים פרטיים.

דילוג לתוכן