כללי

טיפים ועצות למעבר דירה יעיל

מעבר לדירה או בית חדש יכול לעורר בכם שלל רגשות ולא כולם חיוביים. בחודשים שיקדימו למעבר יכולים לעלות אצלכם חששות מהתהליך, מההתאקלמות במקום החדש וכמובן, גם מהמעבר. ככך שהמעבר יהיה חלק יותר כך יהיה לכם קל יותר להתחיל את חייכם במקום החדש במהירות. על מנת להקל עליכם ריכזנו טיפים ועצות למעבר יעיל.

טיפ ראשון – קבעו משימות

ברגע שהחלטתם לעבור דירה אתם יכולים להתחיל להכין רשימת משימות. כל מה שנראה לכם רלוונטי כמו מיון חפצים, הודעה לילדים, חיפוש אחר עזרה מהמשפחה, סגירת שירות מול חברת הובלה, חיפוש אחר שירותי אחסון תכולת דירה ועוד. כל המשימות הללו צריכות להיות כתובות עם תאריך יעד לביצוע.

טיפ שני – עבדו מול אנשי מקצוע אמינים

לא תמיד קל למצוא את אנשי המקצוע האמינים ולכן כדאי להקדיש מעט זמן לתהליך. באופן כללי, כדאי להעדיף אנשי מקצוע שיכולים לספק פרטים של לקוחות ממליצים ולהעדיף לקבל מהם מספר שירותים. למשל, חברה המספקת שירותי אחסון תכולת דירה וגם שירותי אריזה והובלה תקל על המעבר שלכם.

טיפ שלישי – הכינו את הדירה החדשה

רגע לפני המעבר כדאי להקדיש זמן להכנת הדירה החדשה. כל עוד אין בדירה חפצים כדאי לבצע בה הדברה ולהזמין חברת ניקיון מקצועית. בדרך זו תוכלו להתחיל את חייכם במקום החדש ברגל ימין ועם מינימום דאגות ממזיקים וצורך בניקיון.

טיפ רביעי – דאגו לחוזים עבור אחסון תכולת דירה ומול כל בעל מקצוע

כדאי לדאוג לכך שיהיה לכם חוזה מול כל בעל מקצוע. בין אם מדובר על חברת ההדברה, חברת ההובלה והחברה שמספקת אחסון תכולת דירה. כל חברה ובעל מקצוע צריכים לתת לכם הצעת מחיר מסודרת וחוזה חתום.

טיפ חמישי – פנו את יום המעבר

ביום המעבר אתם צריכים להתרכז רק בדבר אחד – המעבר לדירה החדשה ואחסון תכולת דירה . זה לא הזמן להכין לעצמכם ארוחת בוקר מפנקת ולא הזמן לסיים את הכביסות וגם לא לשעשע את הילדים. העדיפו לאכול בחוץ, אצל קרובי משפחה או שכנים. ככל שתהיו יעילים יותר בבוקר המעבר – כך תוכלו לפנות זמן לילדים ולמשפחה במהירות.

דילוג לתוכן