מלגזה
ציוד צמ"ה

העסק שלך צריך מלגזה – ואחת שמתאימה לו

מלגזה
מלגזה

כל עסק תעשייתי בכל סדר גודל – מקטן עד גדול – זקוק לעבודה איכותית של מלגזה. אגב, מלגזות הן לא רק רלוונטיות בעולם התעשייה – גם בענף החקלאות, למשל, קשה לדמיין כיצד הייתה נראית העבודה אלמלא הומצאה המלגזה לפני כמאה שנים. עבודת המלגזה כשלעצמה היא עבודה פשוטה יחסית – הרמה, שינוע והעמסה של כמות גדולה של מוצרים במשקל גבוה, כשהם מונחים על גבי משטחים המורמים על ידי המלגזה. כיום כבר ברור שאין מפעל ייצור, מחסן גדול, סדנת עבודה או שדה חקלאי שיכולים לעבוד בצורה יעילה ללא מלגזה איכותית..

אילו אפשרויות של מלגזות קיימות? הסבר קצר

  • אפשרות אחת של מלגזות היא של מלגזות תעשייתיות סטנדרטיות שכולנו מכירים. מלגזות אלה מגיעות גם הן בתתי קטגוריות שונות של עמידות במשקלים והתאמות שונות – אך באופן כללי מדובר באופציה הבסיסית לעבודת מפעל או מחסן סטנדרטית.
  • אפשרות נוספת היא של מלגזות שטח ושדה. אם אתם צריכים מלגזה לעבודה בשטח חקלאי או באופן כללי בתנאי שטח פתוח ולא אספלט/רצפה – אתם צריכים מלגזה שמתאימה לכך מבחינת גלגלים, היגוי, מינוע ומנגנון הרמה.
  • הקטגוריה הכללית השלישית היא של מלגזות מיוחדות לצרכים ספציפיים. תחת קטגוריה זו ניתן למצוא מלגזות זעירות (חברת מריוטי), כמו גם מעמיסים כבדים במיוחד למשקלים גבוהים בצורה מיוחדת. חשוב שתבינו מהו הצורך שלכם – כדי שתבינו האם נחוצה לכם מלגזה מיוחדת שכזו.

כפי שניתן להבין, החלק הראשון והחשוב ביותר בקנייה של מלגזה לעסק שלכם הוא הבנה ברורה של מה נחוץ לכם.

דילוג לתוכן